Bipoty Hakkında

Web' in yeni ve en eğlenceli hali olan Bipoty web hikayeleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bipty Web Hikayeleri
Web' in Yeni ve En Eğlenceli Deneyimi

Birçok sosyal medya paltformundan alışkın olduğun kısa hikaye içerikleri Google alt yapısı sayesinde daha ilgi çekici bir web deneyimine dönüştü. Bipoty ise bu teknolojiyi kullanarak sana harika hikaye içerikleri sunuyor. Birçok konuya ait içeriği klasik web sayfalarının dışında yeni bir gözle keşfetmenin tam zamanı.

Rahatsız Olabileceğin Herşeyi Attık

Web' de gezinirken çoğu zaman rahatsızlık duyduğunu biliyoruz. Bir web sayfasını ziyaret ettiğinde fazladan yazı ile doldurulmuş bir içerik, çekici olmayan bir görsel, sürekli aşağıya kaydırma çabası ve ekranın her yerinden fışkıran yanıp sönen reklamlar, pop-up lar. İşte tam olarak bunları attık.

Bipty Web Hikayeleri
Bipty Web Hikayeleri
Tam Ekran, Çarpıcı Medyalar, Sadelik ve Fazlası...

Bipoty uygulamasında bir web hikayesine tıklarsan seni neler bekler? Cihazında sade bir tasarımla tam ekran olarak hikaye açılır. Hikaye içeriği konu ile ilgili sade ve açıklayıcı metinlerden oluşur, çarpıcı resimler, videolar ve ses içerikleri gibi zengin medya unsurları da seni bekler. Arık kontrol sende, istediğin hızda ileri geri yaparak içeriği keşfedebilirsin. Tam istediğin gibi olsa gerek...

Kısa Sürede Daha Çok Web Deneyimi

Mola zamanı yada bazen birşeyleri beklerken, Bipoty ile kısa sürede birçok web hikayesi keşfedebilirsin. Konunun sadece özüne odaklanan hikayeler bir içeriği sıkılmadan ve hızlıca deneyimlemenizi sağlarken zengin medya içerikleri ise sana zekli bir deneyim sunar. Hızlı ve eğlenceli bir deneyim ile başbaşasın; daha az zamanda daha fazlasını keşfedebilirsin.

Bipty Web Hikayeleri
Bipty Web Hikayeleri
İlgili ve Kaliteli Web Hikayeleri

Bipoty sana hikaye içeriğinden beklediğin deneyimi sunar. Sıkılmadan ve eğlenceli bir şekilde rahatlıkla gezinip Web' i daha öngörülebilir şekilde keşfedebilirsin.

Kişiselleştirilmiş Deneyim

Bipoty' e giriş yaparsan kendine özel koleksiyon listeleri oluşturabilir, istediğin hikayeleri bu koleksiyonlara kaydedebilir ve özelliklerden daha fazla yararlanabilirsin. Bu sayede istediğin içeriğe daha sonra yeniden ulaşabilir, web hikayelerini beğenebilir, yorumlar yapabilirsin. Giriş yapmasan da dilediğin gibi gezinebilirsin.

Bipty Web Hikayeleri
Bipty Web Hikayeleri
Kategori Edilmiş Web Hikayeleri

Bipoty sadece ilgi duyduğun konularda içerikler sunar. Böylece ilgi duymadığın içerikler arasında kaybolmazsın ve gereksiz yere zamanını tüketmezsin. Seyahat, sinema, yemek tarifi ve daha birçok kategoride ilgini çekebilecek web hikayeleri seni bekliyor.